Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja pt. „Gospodarka pasieczna" w Ciechanowie

7 marca br. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku organizuje konferencję pt. „Gospodarka pasieczna", która odbędzie się w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie przy ul. Wojska Polskiego 51.

Spotkanie dotyczyć będzie kwestii całorocznej gospodarki pasiecznej z uwzględnieniem odpowiedniego przygotowania rodzin pszczelich do zimowli oraz do efektywnego wykorzystania pożytków towarowych. Omówione będą także skuteczne sposoby poddawania matek pszczelich oraz wychów matek na własne potrzeby.

Prelegentami będą pszczelarze związani z Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli. Zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich zainteresowanych pszczelarstwem.

Szczegółowe informacje: Krzysztof Lech – 23 663 07 13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx