Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Miodowe przysmaki Ziemi Sochaczewskiej”- zgłoś się do konkursu!

Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszy produkt regionalny pn. ,,Miodowe przysmaki Ziemi Sochaczewskiej”.

Ideą konkursu jest poszukiwanie wyrobów cukierniczych z regionu powiatu sochaczewskiego, które wyróżniają się walorami smakowymi i zdrowotnymi, a w swoim składzie zawierają miód. Produkty oceniane będą w kategorii: - wyroby cukiernicze

Zgodnie z regulaminem konkursu zgłoszone produkty w swoim składzie powinny:

- zawierać miód,

- posiadać szczególne cechy smakowe oraz wizualne,

- być przeznaczone do bezpośredniego spożycia.

Zachęcamy do udziału wszystkich, których pasją są wyroby cukiernicze, aby zaprezentowali swoje pomysły kulinarne. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorami konkursu są: MODR Oddział Bielice, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowe Koło Pszczelarzy w Sochaczewie.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy dostarczą swoje produkty do sekretariatu MODR Oddział Bielice 19 września 2017 r. do godz. 10.00. Oceny produktów dokona komisja, tego samego dnia o godz. 12.00. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas I Festynu Rolniczego w Brzozowie Starym 21 września 2018 r.

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx