Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję "Prawidłowa gospodarka pasieczna zgodna z kodeksem dobrej praktyki rolniczej"

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Płocku przystąpił do realizacji projektu: ”Prawidłowa gospodarka pasieczna zgodna z kodeksem dobrej praktyki rolniczej”, realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach operacji zostanie przeprowadzona konferencja dla 60 uczestników, w dniu 25 października 2017 r. w sali wykładowej  Mazowieckiego  Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie  Oddział w Płocku, ul. Zglenickiego 42 D.

Projekt skierowany jest do pszczelarzy rolników i doradców.

W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

  P R O G R A M  

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR Warszawa Oddział Płock na terenie gminy lub do osoby  bezpośrednio realizującej projekt:

Grażyna Gołębiewska

MODR Warszawa Oddział Płock

ul. Zglenickiego 42 D,

tel.: 24/268-60-95,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 października  2017 r.

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx