Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do VII edycji konkursu na najlepszy produkt regionalny pn. „Miodowe przysmaki Ziemi Sochaczewskiej”

Zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu na najlepszy produkt regionalny pn. „Miodowe przysmaki Ziemi Sochaczewskiej”. Konkurs organizowany jest w ramach Dożynek Powiatu Sochaczewskiego, które odbędą się 20 września w Brochowie.

Ideą konkursu jest poszukiwanie produktów specyficznych, charakterystycznych dla naszego regionu, propagujących walory smakowe i zdrowotne miodu. Produkty oceniane będą w dwóch kategoriach: wyroby cukiernicze oraz napoje regionalne (alkoholowe i bezalkoholowe).

Zgodnie z regulaminem konkursu wszystkie zgłoszone produkty powinny w swoim składzie zawierać miód i posiadać szczególne cechy smakowe i estetyczne.Powinny być przeznaczone do bezpośredniego spożycia.
Zachęcamy do udziału wszystkich, których pasją są wyroby cukiernicze i napoje regionalne, aby zaprezentowali swoje niepowtarzalne dzieła kulinarne. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorami konkursu są: MODR Warszawa Oddział Bielice, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowe Koło Pszczelarzy w Sochaczewie.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy dostarczą swoje produkty do sekretariatu MODR O/Bielice 18 września 2015 r. do godz. 12.00.

Oceny produktów dokona komisja, która zbierze się tego samego dnia o godz. 13.00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w podczas Dożynek Powiatu Sochaczewskiego – 20 września w Brochowie.

Załączniki:
Regulamin konkursu

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx