Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+

Projekt ma na celu wyposażenie 25 młodych, ambitnych kobiet z Czech, Polski, Serbii, Sowacji i Węgier, w umiejętności miękkie i biznesowe, niezbędne na rynku pracy.

Podczas Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+, specjalistki od wyrównywania szans na rynku pracy, kobiety, które odgrywają kluczową rolę w biznesie, podzielą się z Uczestniczkami Projektu swoim doświadczeniem w negocjacjach, szacowaniu biznesowym, zarządzaniu projektami. Będą rozwijać inteligencję emocjonalną – umiejętności komunikacyjne, samoocenę, umiejętność udzielania informacji zwrotnej, asertywność – w sposób, który pozwoli młodym liderkom wykorzystać wszystkie kobiece cechy, które faktycznie posiadają, jak i wszystkie te, które stereotypowo przypisuje im się w środowisku biznesowym. 

W ten sposób Uczestniczki będą mogły nie tylko wzmocnić swoje kompetencje, ale też rozeznać się w sytuacji panującej na rynku pracy w regionie V4+, by przy wsparciu trenerek i wykładowców Akademii, napisać i opublikować rekomendacje dla pracodawców, na temat roli kobiet w rozwoju biznesu. 

Projekt jest realizowany przez z Fundację Lesława A. Pagi, we współpracy z:

kontakt: Aleksandra Rak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe. 

WIĘCEJ INFORMACJI

Źródło: https://paga.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx