Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszył konkurs dla startupów z branży spożywczej Food Innovation Challenge

Podczas tegorocznych Targów WorldFood Poland po raz pierwszy odbędzie się konkurs Food Innovation Challenge. Stworzony on został z myślą o początkujących firmach i osobach, które mają nowatorski pomysł na produkt lub usługę dla branży spożywczej, lecz brakuje im dostępu do partnerów z branży lub/i funduszy.

W 2020 roku oprócz Konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood organizujemy również Strefę Innowacji, do której zapraszamy wszystkie start-upy z innowacyjnym pomysłem na usługę, produkt czy proces produkcji, który zatrzęsie rynkiem i być może go usprawni.

Jako Nagrodę Główną przygotowaliśmy świadczenia o wartości 60.000 zł netto, w tym:

• stoisko promocyjne na targach WorldFood Poland w dn. 21-23 kwietnia 2020 r.;
• reklama w katalogu targowym;
• możliwość prezentacji projektu na scenie głównej;
• promocja na stronie internetowej targów, w dedykowanej zakładce oraz w mediach społecznościowych;
• informacja o zwycięskiej innowacji w newsletterze podsumowującym konkurs, wysyłanym do tysięcy branżowych przedstawicieli;
• bogaty pakiet usług doradczych.

Chcemy pomóc wszystkim firmom biorącym udział w konkursie w realizacji swojego projektu, dlatego też, oprócz Nagrody Głównej, zgłoszonym start-upom gwarantujemy zwiększenie zasięgów poprzez publikacje newsów na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Dzięki temu umożliwiamy:

-> dotarcie do osób i firm związanych z branżą
-> nawiązanie nowych kontaktów biznesowych

Dodatkowo, wybrane projekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i niekonwencjonalnych rozwiązań, w specjalnie dedykowanej strefie podczas Targów WorldFood Poland 2020.

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tym projekcie zapraszamy do kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx