Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XXII Edycja Konkursu Off Fashion

Konkurs Off Fashion odbywa się w Kielcach i ma za zadanie stworzyć szansę zawodowego startu młodym projektantom, których zapał i kreatywność odmieniają nasze spojrzenie na rynek mody w Polsce, a ulicom naszych miast nadają znamiona indywidualności i oryginalności.

Pierwsza edycja konkursu OFF FASHION odbyła się w maju 2007 roku. Swoje prace nadesłało ponad 300 projektantów nie tylko z Polski ale także i z Indii, Kazachstanu, Niemiec, Anglii, Danii.

Dzięki otwartej formule OFF FASHION pokazało jak bardzo nieograniczona jest ludzka pomysłowość i wizjonerstwo, jak ludzie z odległych od siebie miejsc, z wielkich miast i zakurzonych miasteczek, wyrośli z różnych kulturowych tradycji, tworzą kreacje niezwykłe. Rzeźbią w tkaninie, bawią się kolorem, potwierdzają, że wyobraźnia nie ma granic. Że Talent to niezwykła rzecz!

Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi datami dotyczącymi Konkursu Off Fashion.

do 10 maja 2020 r.
Nadesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciami lub szkicami oraz wypełnionej i podpisanej Karty zgłoszenia na adres:
Kieleckie Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce z dopiskiem Biuro Konkursu OFF Fashion lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15 maja 2020 r.
Obrady jury i wybór 30 finałowej.
Laureaci zostaną poinformowani o decyzji Jury.

30 maja 2020 r.
Finał konkursu i uroczysta Gala, w Kieleckim Centrum Kultury.
Przyznanie I, II, III miejsca.

Zobacz Regulamin Konkursu i Kartę zgłoszenia

Źródło: https://offfashion.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx