Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opłacalność i zasady uprawy krzewów – zaproszenie na szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego  zaprasza na szkolenie pt. „Opłacalność i zasady uprawy krzewów”, które odbędzie się w dniach 16-17 października 2019r. Szkolenie skierowane jest do doradców z ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, doradców prywatnych, nauczycieli szkół rolniczych oraz mieszkańców obszarów wiejskich. Szkolenie ma na celu upowszechnienie wiedzy z zakresu mniej znanych upraw sadowniczych tj. dereń, jagoda kamczacka, rokitnik, minikiwi oraz winorośli. Szkolenie ma charakter dwudniowego spotkania, pierwszego dnia odbędzie się konferencja z udziałem wykładowców z instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Natomiast drugiego dnia odbędzie się wyjazd studyjny do sadu doświadczalnego w Dąbrowicach  należącego do IO  w Skierniewicach gdzie zaprezentowane zostaną uprawy krzewów mało znanych prezentowanych pierwszego dnia szkolenia.

Koszty dydaktyczne: (autokar, serwisy kawowe, materiały, dydaktyka) doradcy WODR bezpłatnie , pozostali uczestnicy  189 zł za osobę.

Koszty bytowe: (noclegi , wyżywienie) ponoszą wszyscy uczestnicy szkolenia zgodnie z oświadczeniem na karcie uczestnictwa i cennikiem CDR tj:

Śniadanie – 19 zł

Obiad – 28 zł

Kolacja – 20 zł

Miejsce szkolenia: Zajęcia rozpoczną się 16 października 2019r. o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów

Kartę zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 729 66 34 wew. 253 do dnia 03.10.2019r.

Osoby do kontaktu w sprawach merytorycznych:

Barbara Grygo tel. (22) 125 62 24,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Płachetko tel. (22)125-62-71,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu ramowy program szkolenia oraz karta zgłoszenia uczestnictwa.

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx