Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Liderzy IT

We wrześniu 2019 roku, na Stadionie Legii w Warszawie, odbędzie się VI edycja Konkursu Liderzy IT. Celem inicjatywy jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Konkurs jest podzielony na 18 kategorii i dla każdej z nich, przewidziane są trzy nominacje. Spośród każdej kategorii zostanie wyłoniony Lider. Laureaci Konkursu będą mieli sposobność swobodnego i nieograniczonego posługiwania się logotypem oraz nazwą Nagrody, w działaniach promocyjno-reklamowych firmy. Organizatorem konkursu jest Innovative Group Sp. z o.o.

UCZESTNICY KONKURSU

Do konkursu zaproszone są wszystkie firmy związane z branżą informatyczną oraz nowymi technologiami.

Nagrody zostaną przyznane oficjalnie, podczas Gali IT FUTURE AWARDS 25 września 2019. Informacja prasowa o Laureatach oraz nagrodzonych rozwiązaniach/usługach, zostanie opublikowana na łamach mediów branżowych.

GŁOSOWANIE

Głosowanie i wybór liderów IT, jest podzielone na dwa etapy.  Po zatwierdzeniu przez Organizatora konkursu zgłoszonych produktów i usług, rozpocznie się pierwszy etap głosowania, w którym swoje głosy mogą oddać użytkownicy zgłoszonych do konkursu rozwiązań oraz internauci. Głosowanie będzie odbywało się poprzez aplikację społecznościową, której aktywacja nastąpi, zgodnie z  harmonogramem przebiegu konkursu. Głosujący będzie miał możliwość jednokrotnego oddania głosu, w każdej z osiemnastu kategorii.

Po zakończeniu głosowania internautów, w każdej kategorii zostaną wyłonione 3 nominowane produkty/usługi, które uzyskają największą ilość głosów. Nominowane produkty zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu konkursu.

Drugim etapem wyboru laureatów będzie głosowanie kapituły konkursowej. Po obradach, każdy członek kapituły odda jeden głos na wybrany produkt, w danej kategorii.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali IT Future Awards, gdzie zostaną również wręczone nagrody.

PRZEBIEG I PLAN KONKURSU

1 kwietnia 2019 – uruchomienie serwisu konkursu
23 sierpnia 2019 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń do konkursu
od 27 sierpnia do 17 września 2019 – głosowanie
17 września 2019 – zakończenie głosowania
18 września 2019 – wybór 3 Firm nominowanych, w każdej kategorii
19 września 2019 – narada kapituły konkursowej, wybór Laureatów
25 września 2019 – ogłoszenie wyników konkursu podczas Gali IT FUTURE AWARDS 2019

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://liderzyit.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx