Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Twój start-up - Twoja przyszłość" w PNT w Ełku

Jak zwykle 2 połowa roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku stoi pod znakiem start-up’ów. Mamy ogromną przyjemność ogłosić start IV edycji Konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość”! Konkurs organizowany od kilku lat przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku wpisał się na stałe w kalendarz imprez biznesowych w Polsce północno-wschodniej. Dotychczasowe 3 edycje Konkursu to 3 utworzone start-up’y oraz kilkadziesiąt świetnych, innowacyjnych pomysłów, które dzięki naszemu Konkursowi ujrzały światło dzienne. Ukoronowaniem Konkursu będą dwudniowe Międzynarodowe Start-up Days, które odbędą się 19-20 października 2017 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 20 października podczas uroczystej Gali Finałowej.

Również w tym roku zapraszamy do udziału wszystkich mających pomysły na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu. W tym roku Park przyznaje nagrodę w wysokości 20 000 zł. Sponsorami Konkursu są Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, która przyznaje voucher na bezpłatne studia podyplomowe wybrane z oferty WSG oraz Stowarzyszenie Interim Managers fundujące szkolenie tzw. shadow management dla wybranego projektu zgłoszonego do Konkursu. Istnieje również możliwość pozyskania od funduszu inwestycyjnego wsparcia w wysokości 200 000 zł.

Jak co roku partnerem Konkursu jest również fundusz inwestycyjny Black Pearls VC, który oferuje wsparcie finansowe wybranym start-up’om. Do tegorocznej edycji Konkursu udało się pozyskać jeszcze jeden fundusz inwestycyjny – Simpact VC, dysponujący funduszami inwestycyjnymi w wysokości 1 mln zł! Partnerami Konkursu są również Kosakovskiu Institutas, Polsko-Litewska Izba Handlowa oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie! Zgłoszenia przyjmujemy do 8 października 2017 roku.

Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy i Szczegółowy Opis Projektu prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje i dokumenty na stronie www.startup.technopark.elk.pl

Regulamin Konkursu

Szczegółowy Opis Projektu

 Formularz zgłoszeniowy

Źródło: http://www.fwpr.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx