Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty w Białymstoku: "Coaching przedsiębiorczości drogą do sukcesu"

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w warsztatach „Coaching przedsiębiorczości drogą do sukcesu. Kompleksowe przygotowanie do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w oparciu fińską metodę TOY-model. Entrepreneurship-based Learning”. Pierwsza sesja zaplanowana jest na 5 września 2017r. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku przy ul. Pogodnej 22.

Jest to cykl 7 sesji prowadzonych za pomocą coachingu przedsiębiorczości, których celem jest dobre przygotowanie uczestników do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz nabycie i udoskonalenie osobistych umiejętności przedsiębiorczych związanych z:

  • wyznaczaniem i realizacją celów w działalności gospodarczej
  • zarządzaniem sobą w trakcie prowadzenia firmy
  • pozyskiwaniem i utrzymywaniem klientów, nawiązywaniem i podtrzymywaniem kontaktów biznesowych
  • poznaniem perspektywy klienta i rozpoznaniem jego potrzeb
  • marketingiem, reklamą, sposobami dotarcia do klienta
  • budowaniem sieci kontaktów w działalności gospodarczej
  • wycenianiem i sprzedawaniem produktów/usług oferowanych przez firmę
  • prezentowaniem oferty handlowej.

Realizacja wszystkich tematów będzie odbywała się w oparciu o wykonywanie zadań przez uczestników oraz coaching biznesowy z wykorzystaniem TOY-model - fińskiej metody rozwijania osobistego potencjału przedsiębiorczego.

Pierwsza sesja zaplanowana jest na 05.09.2017r., natomiast kolejne sesje: 08.09, 12.09, 15.09, 19.09, 22.09, 26.09 (ostateczne terminy zostaną ustalone z grupą podczas pierwszego spotkania). Zapisy trwają do 01.09.2017 lub do wyczerpania miejsc.

Informacje i zapisy:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej pok. nr 4 i 10
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
tel. 85 74 97 243, 85 74 97 244
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.pfrr.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx