Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekrutacja do 4 edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach 2017 rozpoczęta!

Biznes w Kobiecych Rękach to program akceleracyjny dla kobiet, które mają pomysł na biznes i planują założyć własną firmę w trakcie trwania programu. Na program, który potrwa 7 miesięcy, od września 2017 do marca 2018, składają się następujące elementy: Szkolenia SkillShare z zakresu przedsiębiorczości, mentoring biznesowy realizowany przy wsparciu członkiń Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz networking, który stymuluje współpracę biznesową.

 W edycji 2017 nowością będzie ścieżka STEM dla projektów technologicznych, gwarantująca dodatkowe, szyte na miarę, wsparcie w ich rozwoju.

BWKR banner_851x315
To wyśmienita wiadomość dla wszystkich kobiet, które myślą o założeniu własnej firmy! Biznes w Kobiecych Rękach to sprawdzony i niezwykle skuteczny program dla początkujących przedsiębiorczyń. W kompleksowy sposób wspiera na drodze do założenia własnej firmy. Składa się z trzech elementów: szkoleń Skillshare z zakresu przedsiębiorczości, mentoringu biznesowego oraz networkingu. Więcej o programie można przeczytać TUTAJ

APLIKUJ JUŻ DZIŚ! FORMULARZ APLIKACYJNY JEST JUŻ AKTYWNY!

FORMULARZ APLIKACYJNY

Zasady aplikowania do programu

Źródło: http://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx