Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w hackathonie w Gdańsku i Krakowie

TRAVEL TO THE CLOUD

Zapraszamy do wzięcia udziału w hackathonie organizowanym przez AirHelp, Amazon i Sabre. 09-10.06.2017 w dwóch polskich miastach przez 24h będziemy wspólnie tworzyć produkty ułatwiające podróżowanie osobom niepełnosprawnym..

O wydarzeniu i idei

W 24 godziny możesz zmienić świat… i wygrać 10 000 PLN – piszesz się?

Jak kupić bilet, jeśli nie widzę? Czy można przetrwać na lotnisku, nie słysząc komunikatów? Czy muszę poinformować przewoźnika, że poruszam się na wózku?

A zamawiając taksówkę?

W ciągu 24h zaproponuj i stwórz rozwiązanie, które sprawi, że osoby niepełnosprawne będą mogły podróżować łatwiej i chętniej!

Co się będzie działo?

Kreatywność, technologia i pasja połączą ponad 250 osób zebranych w Gdańsku i w Krakowie w próbie rozwiązania prawdziwych problemów prawdziwych ludzi. Technologia nie jest Twoją mocną stroną a może po prostu nie masz pojęcia o chmurze? Nieważne! Zadbamy żeby wszyscy trafili do fantastycznych zespołów z ludźmi o różnym doświadczeniu – w końcu z różnorodności rodzi się najwięcej pomysłów.
Wciąż się wahasz? Spokojnie, liczni specjaliści będą nas wspierać, prezentując swoje przemyślenia w formie prezentacji albo wyjaśniając tajniki technologii i podpowiadając możliwe rozwiązania jako mentorzy obecni na miejscu.

Zapewniamy

miejsce do pracy, ekipę z którą możesz przegadać każde, nawet najbardziej pokręcone pomysły, moc inspiracji w formie prelekcji i konsultacji, a dla wzmocnienia – odpowiedni prowiant.

Zabierz ze sobą

energię na 24 godziny intensywnego główkowania oraz komputer lub inny sprzęt, który ułatwi Twoją pracę. A może masz już swoją ekipę z którą pracujesz najskuteczniej na świecie? Zgłoście się wszyscy i zaznaczcie w zgłoszeniu, że macie już gotowy skład.

Co zyskasz?

Poza satysfakcją z tworzenia rzeczy naprawdę użytecznych i… pożytecznych? Dla 3 wybranych projektów przygotowaliśmy nagrody ale wszystkie pomysły powstałe w trakcie wydarzenia będziemy nagłaśniać i promować – nigdy nie wiadomo, może gdzieś na świecie inwestor czeka właśnie na Twoje rozwiązanie?

Nagrody

I miejsce – 10 000 PLN

II miejsce – vouchery podróżne o wartości 800 PLN na każdego członka zespołu

III miejsce – Amazon Echo Dot dla każdego członka zespołu

Agenda

10.00 – rejestracja

10.00 – 12.00 – tworzenie zespołów

12.00 – live streaming: otwarcie

13.00 – lunch (okazja do omówienia swojego pomysłu z zespołem)

18.00 – przerwa kawowa

21.30 – pizza

~ 24.00 – Gdańsk: zwiedzanie Teatru Szekspirowskiego

2.00 – więcej kawy + przekąski

7.00 – śniadanie

10.00 – 10.30 – ostateczne przesyłanie projektów

11.00 – live streaming: prezentacje

12.00 – live streaming: wielki finał

REGULAMIN

ZAPISY

Źródło: http://traveltothecloud.pl/pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx