Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Innowacyjne rozwiązania w uprawie papryki pod osłonami wysokimi” - zaproszenie do udziału w webinarium

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Przysusze serdecznie zaprasza na konferencję pt. ,,Innowacyjne rozwiązania w uprawie papryki pod osłonami wysokimi”, realizowaną w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów pracowników Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach na temat:

  • precyzyjnego nawadniania papryki,
  • nowoczesnych metod produkcji rozsady z wykorzystaniem tuneli foliowych oraz warunki adaptacji rozsady na miejscu stałym,
  • patogeny zagrażające uprawie papryki oraz możliwości ograniczania chorób.

Celem operacji jest transfer najnowszych osiągnięć nauki i rozwiązań technologicznych z zakresu uprawy papryki w tunelach, w tym szczególnie tematyka nawadniania w oparciu o aktualne przepisy prawa, a także nowoczesne komputerowe systemy nawadniania i nawożenia.

Konferencja rozpocznie się 24 listopada (wtorek) o godzinie 10:00 w formie online. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

PROGRAM

 

Źródło: https://www.modr.mazowsze.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx