Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Noc Zawodowców 2020 - Edycja 3.0 " Wielkopolska w sieci zawodów"

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom uczniów klas 7 i 8, którzy stoją przed jedną z ważniejszych decyzji w swoim dotychczasowym życiu, Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego już po raz trzeci organizują NOC ZAWODOWCÓW, która została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka.

To inicjatywa, która ma zachęcić nie tylko młode pokolenie ale również ich rodziców a tym samym zwiększyć świadomość dotyczącą możliwości i perspektyw edukacyjnych i zawodowych w kolejnych latach. 
NOC ZAWODOWCÓW to przestrzeń do wzajemnej wymiany doświadczeń, rozmów oraz zadawania pytań. To przestrzeń, w której spotykają się uczniowie, rodzice, nauczyciele, doradcy zawodowi, rzemieślnicy i pracodawcy. 

Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, który daje możliwość realizowania  satysfakcjonującej ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Tegoroczna edycja odbędzie się ON-LINE. Tym samym, możemy dotrzeć do jeszcze większego grona zainteresowanych odbiorców.

W imieniu swoim, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz wszystkich Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile, serdecznie zapraszam młodzież, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Nocy Zawodowców 2020 Edycja 3.0 „Wielkopolska w sieci zawodów” – tym razem wirtualnie. Będzie się działo.

 Źródło: https://noczawodowcow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx