Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomorskie Forum Turystyczne on-line

„W jaki sposób kreować markę lokalną w nowej rzeczywistości?” to temat kolejnego Pomorskiego Forum Turystycznego. W tym roku wydarzenie miało zostać zorganizowane na gościnnej Ziemi Słupskiej. Wyjątkowo odbędzie się jednak w wersji online we wtorek, 22 września 2020 r.

Każdego roku członkowie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej spotykali się w wyjątkowych miejscach naszego regionu, by wspólnie porozmawiać o sytuacji w turystyce, wymieniać swoje doświadczenia, jak również poznawać lokalną ofertę turystyczną.

Obecnie, ze względu na pandemię koronawirusa, a tym samym w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, Pomorskiego Forum Turystyczne zostanie przeniesione do sieci. Głównym tematem w części wykładowej będzie rola marki terytorialnej i jej kreowanie w nowej rzeczywistości. Natomiast, aby zachęcić do indywidualnych podróży po Ziemi Słupskiej, nie zabraknie turystycznych akcentów przygotowanych przez tegorocznych gospodarzy: Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi, miasto Słupsk i Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

Baner Pomorskiego Forum Turystycznego 2020

  • godz. 10.00 – Kilka słów od gospodarzy i zachęta do odwiedzenia Ziemi Słupskiej
  • godz. 10.30-11.45 – Rola doświadczeń w kreowaniu marki destynacji (dr hab. Magdalena Florek, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)
  • godz. 11.45-12.00 – Dyskusja / Pytania i odpowiedzi
  • godz. 12.00-12.15 – Wirtualna kawa / Czas na przerwę
  • godz. 12.15-13.00 – Wizerunek marki, produktu w internecie (Rafał Czajka, Studiospectro)
  • godz. 13.00-13.15 – Dyskusja / Pytania i odpowiedzi
  • godz. 13.15-13.45 – Hydepark / sprawy różne

Szczegółowe informacje, w tym formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie internetowej: https://pft.prot.gda.pl

Źródło: https://pft.prot.gda.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx