Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego, którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3

W związku z realizacją projektu „WSPARCIE SZKOLENIOWE DLA PODMIOTÓW NIEGMINNYCH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KTÓRZY PLANUJĄ UTWORZENIE I PROWADZENIE INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI DO LAT 3”, który współfinansowany jest ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.1: Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego, zapraszamy Państwa na bezpłatny cykl szkoleń.

 

W ramach projektu oferujemy profesjonalne szkolenia:

* PRZYGOTOWANIE BIZNESPLANU – 16 GODZIN
* ORGANIZACJA OPIEKI NAD DZIEĆMI DO LAT 3– 16 GODZIN
* FINANSOWANIE INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI W WIEKU DO LAT 3 – 16 GODZIN
* WSPÓŁPRACA PUBLICZNO- PRYWATNA – 8 GODZIN

Każdy z uczestników otrzymuje pakiet materiałów promocyjno-informacyjnych, obejmujący: skrypt z zakresu ustawy o opiece na dziećmi do lat 3, zestaw prezentacji, notes, długopis, segregator. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu. Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9,00 do 16,00.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE:

Podczas szkoleń dowiedzą się Państwo jak prawidłowo sporządzić biznesplan dla realizowanego przedsięwzięcia, ze szczególnym uwzględnieniem analizy finansowej oraz promocji. Przybliżona Państwu zostanie rola wczesnej edukacji w życiu dzieci, zwłaszcza z terenów wiejskich i małych miejscowości. Poznają Państwo formy opieki nad dziećmi do lat trzech, sposobie ich funkcjonowania, zakładania, pozyskania środków finansowych, zlecania i przygotowania inwestycji.

Szkolenia zostały przygotowane i prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów - praktyków z dziedziny wdrażania ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3, ekspertów z dziedziny prawa, finansów, finansów publicznych, ekonomii, partnerstwa publiczno-prywatnego.

Projekt poprzez szeroki wachlarz szkoleń, przybliży Państwu możliwości organizowania opieki nad dziećmi do lat 3, uczestnicy szkolenia nabędą lub zwiększą kompetencje w zakresie tworzenia i prowadzenia instytucji opieki nad dziećmi do lat 3, w szczególności w zakresie dotyczącym realizacji ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

UCZESTNIKAMI SZKOLENIA mogą być:

* osoby fizyczne, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy,
* przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują zatrudnienie dziennego opiekuna,
* osoby planujące pracę jako dzienny opiekun w ramach działalności prowadzonej na własny rachunek.

Uczestnicy pochodzą z gmin (są zameldowani/mieszkają/prowadzą działalność) na terenie których mieszka mniej niż 5 tys. mieszkańców.

Projekt jest realizowany na obszarze województwa: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT E-MAILOWY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE BARDZO PROSIMY O PRZESŁANIE FORMULARZY REKRUTACYJNYCH DOSTĘPNYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ PROJEKTU WWW.ZLOBKI-POLUDNIE.PL [1]

ZAKŁADKA „WSPARCIE SZKOLENIOWE JST MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO” (HTTP://ZLOBKI-POLUDNIE.PL/WSPARCIE-SZKOLENIOWE-DLA-PODMIOTOW-NIEGMINNYCH/)


UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY, A LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx