Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium w ramach projektu NEFERTITI pn. "Alternatywne systemy upraw w produkcji ogrodniczej"

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniu 21.08.2020 roku zaprasza na szkolenie w formie webinarium organizowane w ramach projektu NEFERTITI pn. „Alternatywne systemy upraw w produkcji ogrodniczej”.

Szkolenie kierowane jest do doradców rolniczych oraz rolników.

Projekt NEFERTITI to projekt realizowany w ramach programu HORYZONT 2020, w skład konsorcjum realizującego projekt wchodzi 32 partnerów z krajów UE, stronę polską reprezentuje CDR oddział w Radomiu.

Celem projektu jest ustanowienie europejskiej sieci gospodarstw demonstracyjnych i pilotażowych, zaprojektowanych w celu usprawnienia wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także skutecznego wprowadzania innowacji w sektorze rolniczym poprzez demonstrację.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9.00.

 Karty zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu należy przesłać do dnia 19.08.2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ograniczoną ilość osób w systemie webinarium o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:

Katarzyna Cieślakowska, tel. : 48 365 69 36, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

1. Harmonogram

2. Karta zgłoszenia

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx