Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagranie webinarium EPALE: Walidacja, czyli jak odpowiednio, trafnie i dokładnie sprawdzić kompetencje

"Jednym z największych wyzwań przedsiębiorców obecnie jest znalezienie wykwalifikowanych pracowników zdolnych do efektywnego wykonywania zadań zawodowych. Na rynku istnieje wiele osób, które nie potwierdziły na drodze formalnej swoich kompetencji. Istnieje więc zidentyfikowana potrzeba formalnego potwierdzenia tego, co w wyniku różnego typu aktywności osoby te wiedzą, rozumieją i potrafią wykonać, a także ich zdolności do podejmowania określonego rodzaju odpowiedzialności. Formalne potwierdzenie efektów uczenia się następuje w drodze walidacji. Celem webinarium będzie wprowadzenie uczestników do tego procesu. 

 Podczas webinarium przedyskutujemy różne etapy procesu walidacji, sposób przygotowania, a także same formy walidacji. Zastanowimy się, w jaki sposób przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych można najefektywniej sprawdzić, czy dana osoba osiągnęła założone efekty uczenia się. Dodatkowym zagadnieniem podczas webinarium będzie rola i kompetencje doradców walidacyjnych oraz asesorów." - Rafał Kunaszyk

Zapraszamy do obejrzenia webinarium, podczas webinarium dowiesz się:

  •  jakie są różne etapy procesu walidacji;
  •  jak je przygotować i przeprowadzić;
  • jak wykorzystać technologie w procesie walidacji; 
  • jaka jest rola i jakie kompetencje powinni mieć doradcy walidacyjni.

Prezentacja do pobrania (link is external)

Źródło: https://epale.ec.europa.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx