Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zasady wypełniania wniosku w ramach poddziałania 4.1.3. Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze nawadniania

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zapraszana na szkolenie zdalne „Zasady wypełniania wniosku w ramach poddziałania 4.1.3. Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze nawadniania w gospodarstwie”.

Celem szkolenia jest przypomnienie najważniejszych zasad wypełniania i składania wniosku z ww. poddziałania ze zwróceniem uwagi na najczęściej popełniane błędy w przygotowywanej dokumentacji. Szkolenie zdalne z przedstawicielami Centrali ARiMR zostało zaplanowane na 9 czerwca 2020r. w godzinach 10:00-13:00.

W szkoleniu w jednej grupie może uczestniczyć maksymalnie 50 osób. W przypadku większej liczby zgłoszonych uczestników zostanie ustalony drugi termin szkolenia. W podanym powyżej terminie zostanie przeprowadzone webinarium na żywo, z czatem i możliwością zadawania pytań do prelegentów, natomiast w drugim terminie (jeżeli liczba zgłoszonych uczestników przekroczy 50) na żywo będzie tylko moderator spotkania, natomiast wiedza merytoryczna przekazana przez prelegentów będzie odtworzona z pierwszego terminu spotkania. Uczestnicy szkolenia w drugim terminie będą mogli również zadawać pytania prelegentom.

Szkolenia są bezpłatne. Materiały szkoleniowe (prezentacje) zostaną udostępnione po zakończeniu szkolenia.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Karty zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać w formie edytowalnej i skanu mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan powinien być opatrzony podpisem Dyrektora). Termin przesyłania kart zgłoszenia mija 3 czerwca 2020r.

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych:
Anna Kowalska - Zespół ds. Rolnictwa i Środowiska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 125 62 22
Łukasz Laskowski - Zespół ds. Rolnictwa i Środowiska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 125 62 71

w sprawach organizacji i rekrutacji:
Renata Koczkodaj - Dział Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 22 125 62 09

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Harmonogram szkolenia

Źródło: https://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx