Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomorskie eForum Przedsiębiorstw już 13 maja

Nie musimy się spotykać w salach konferencyjnych, aby rozmawiać o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Nie przegap eForum Przedsiębiorstw 2020, które odbędzie się w internecie 13 maja, początek o godz. 11.00. 

eForum - 13 maja

Choć jubileuszową, piętnastą edycję Forum Przedsiębiorstw przełożyliśmy na 15 grudnia 2020 roku, nie mogliśmy zawieść stałej publiczności konferencji, nic nie oferując w terminie, kiedy zwykle się odbywa. Właściwe wydarzenie postanowiliśmy poprzedzić dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube. 

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” poprowadzi Dagmara Rybicka - Grzebień. W kolejnym o godz. 13.00 – „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” rolę moderatora przejmie Piotr Ciechowicz, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe. 

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy nas przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eForum Przedsiębiorstw:

Program wydarzenia

Źródło: https://www.arp.gda.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx