Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podatki w działalności rolniczej – szkolenie online

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza doradców rolniczych na bezpłatne szkolenie nt.: Podatki w działalności rolniczej w formie webinarium. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu. Szkolenie odbędzie się 23 kwietnia br. (czwartek) od 11.00 do 12.30. Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności doradców nowo zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa /skan, zdjęcie/ prosimy przesłać do 22 kwietnia br.  (środa) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O zakwalifikowaniu się na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się na szkolenie, otrzymają link (hiperłącze do www) oraz hasło dostępu do szkolenia.

Osoby odpowiedzialne merytorycznie:

Oskar Wysocki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Łukasz Bocheński, e-mail:: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

program szkolenia
karta zgłoszenia uczestnictwa

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx