Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundusze Norweskie w PARP – przyjmowanie wniosków wydłużone ze względu na epidemię koronawirusa

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze wsparcia PARP w ramach programu Rozwój przedsiębiorczości i innowacje będą mieli na to czas do 14 maja 2020 r. To więcej o ok. 1,5 m-ca wobec pierwotnego terminu, który był wyznaczony na 31 marca br.

Decyzja o zmianie terminu naborów została podjęta przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w porozumieniu z partnerem norweskim Innovation Norway oraz Krajowym Punktem Kontaktowym w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 i uwzględnia problem, który przedsiębiorcy mogą mieć w związku z przygotowaniem i złożeniem wniosków.

Wydłużenie naboru dotyczy wszystkich konkursów, tj.:

Pozostałe warunki udziału w konkursie pozostają bez zmian.

Więcej informacji o zmianach w prawie dla przedsiębiorców w związku z epidemią koronawirusa: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/58934:koronawirus-zmiany-w-prawie-wazne-dla-przedsiebiorcow

źródło: www.parp.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx