Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XXVII Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości w Sochaczewie

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego i jego Oddział Bielice, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie zapraszają na XXVII Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które odbędą się 26 kwietnia 2020 r. w godz. 9.00 - 17.00.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości to możliwość wymiany doświadczeń, nawiązywania współpracy, uzyskania informacji dotyczących innowacji, zasięgania opinii i porad instytucji działających na rzecz rolnictwa, a także prezentacja towarów, usług, produktów tradycyjnych i lokalnych, które dla wielu rolników stają się źródłem dodatkowego dochodu.

W programie:

• punkty konsultacyjne MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji;

• oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa m.in. maszyny i urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony, materiały budowlane, elementy architektury ogrodowej itp.

• kiermasze kwiatów, drzew, krzewów owocowych i ozdobnych;

• prezentacja wyrobów lokalnych pt. „Smaki Powiatu”;

• wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego;

• konkursy i występy zespołów artystycznych.

Zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych. 

UWAGA!

W tym roku Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości w Sochaczewie odbędą się w nowej lokalizacji przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65 (wjazd od ul. Botanicznej) 

Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmowane są w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, 96–500 Sochaczew, tel. 46 862 00 40 oraz w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie - ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew, tel. 46 864 18 30.

Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronach internetowych:

www.modr.mazowsze.pl

www.powiatsochaczew.pl. 

Załączniki: 1. Regulamin z kartą zgłoszenia

Źródło: https://www.modr.mazowsze.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx