Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dolnośląski Targ Rolny

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza dolnośląskich rolników i producentów regionalnej, tradycyjnej i ekologicznej żywności oraz rękodzielników do udziału w Dolnośląskim Targu Rolnym utworzonym przy współpracy zespołu tematycznego. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca.

Dolnośląski Targ Rolny będzie organizowany cyklicznie, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, począwszy od marca do grudnia (za wyjątkiem grudnia, kiedy odbędzie się w dniu 19.12.2020 r.) w godz. od 1100-1500, przy ul. Zwycięskiej na terenie przy obiekcie hotelowym AGRO.

Zgłoszenia udziału wraz z deklaracją w Targu oraz z podpisanymi regulaminami będą przyjmowane do 10 marca 2020 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez osobiste dostarczenie karty do siedziby DODR na adres:

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu
ul. Zwycięska 8
53-033 Wrocław
z dopiskiem „DTR”

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zgodnie z regulaminem, o udziale w Targu decyduje kolejność zgłoszeń oraz punktacja.

Informacji udziela: Izabela Michniewicz kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 71 339 80 21 wew. 150,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:

Źródło: http://www.dodr.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx