Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Zasady postępowania przy współorganizacji przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przedsięwzięć promujących rolnictwo w 2020 r.

Zarząd Województwa Mazowieckiego, uchwałą nr 199/105/20 z 10 lutego 2020 r., wprowadził Zasady postępowania przy współorganizacji przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przedsięwzięć promujących rolnictwo w 2020 r.

W 2020 r. Samorząd Województwa Mazowieckiego współorganizuje działania nakierowane na wzrost zainteresowania mieszkańców województwa mazowieckiego identyfikacją i wytwarzaniem produktów tradycyjnych, popularyzację regionu i mazowieckiej kuchni, podnoszenie świadomości konsumenta na temat żywności tradycyjnej wpisanej na Listę Produktów Tradycyjnych i produktów lokalnych ze znakiem towarowym Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze oraz wzrost konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Współorganizacja obejmuje przedsięwzięcia realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego. Szczegółowe informacje dotyczące współorganizacji przedsięwzięć określają, załączone poniżej, zasady postępowania.

Dokumenty można składać:

  1. w formie papierowej osobiście lub kurierem w godzinach: 8.00–16.00 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26 lub w punktach kancelaryjnych Urzędu;
  2. za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-429 Warszawa.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, pod nr tel. 22 59 79 146.

Pliki do pobrania

 
Źródło: https://www.mazovia.pl/

Najnowsze