Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już wkrótce Targi Edukacyjne w Płońsku

Zapraszamy na XIX Targi Edukacyjne 4 marca 2020 r. (środa) do Centrum Edukacyjno-Konferencyjnego przy ul. Sienkiewicza 11 w Płońsku. Targi przygotował MODR Warszawa i jego Oddział Poświętne w Płońsku.

Uczelnie i szkoły oraz instytucje rynku pracy dla młodzieży przygotują materiały informacyjno-promocyjne i zaprezentują bogatą ofertę możliwości kształcenia i rozwoju. Będą służyły radą i pomocą młodzieży odwiedzającej targi w godzinach 10 - 14. Zaprezentują uczniom ostatnich klas ze szkół interesujące kierunki studiów, przedstawią zasady rekrutacji, poinformują ile wynosi czesne, jaka jest baza dydaktyczna, na jakie dodatkowe bonusy można liczyć rozpoczynając naukę w konkretnej szkole, jak przedstawia się współpraca zagraniczna uczelni i udzielą wielu innych, ważnych informacji o nowoczesnej edukacji i miejscu jej prowadzenia.

Bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami szkół publicznych i prywatnych z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego pozwoli uczniom ustalić istotne szczegóły niezbędne w kreowaniu ścieżki kariery. Dzięki temu młodzież bliżej pozna nowe profesje i kierunki kształcenia oraz lepiej zaplanuje alternatywne warianty dalszej edukacji czy kariery zawodowej. Partnerzy przedsięwzięcia poinformują o najbardziej poszukiwanych profesjach na terenie powiatu płońskiego, a podczas wykładów i warsztatów o czynnikach wpływających na wybór dalszej ścieżki kształcenia i zawodu, sposobach kreowania własnej osobowości.

XIX Targi Edukacyjne  zorganizowane przez MODR Warszawa i jego Oddział Poświętne w Płońsku wsparli partnerzy: Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku.

Zapraszamy uczelnie, szkoły wyższe oraz młodzież z Mazowsza do udziału w naszym przedsięwzięciu. Wyrażamy nadzieję, że ten krótki czas spotkań w sympatycznej atmosferze efektywnie wykorzystają obie strony: uczelnie i przyszli studenci.

PROGRAM

Więcej informacji:

Małgorzata Najechalska

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku

ul. H. Sienkiewicza 11, tel. 23 663 07 35, kom. 519 556 631,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx