Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty „Mentoring w ramach Grantów Norweskich dla przedsiębiorczych kobiet”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na warsztaty i spotkania b2b dla osób chcących składać wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Schematu Małych Grantów dla przedsiębiorczych kobiet oraz ich potencjalnych mentorek/mentorów z Polski i Norwegii. Będą one organizowane 5 marca 2020 r. w Warszawie. Spotkania indywidualne z wybranymi przez uczestniczki mentorami będą poprzedzone zajęciami warsztatowymi, podczas których poznają one zasady korzystania ze wsparcia mentora i możliwości rozwoju dla przedsiębiorcy współpracującego z mentorem.

Dofinansowanie

Schemat Małych Grantów jest częścią realizowanego przez PARP programu Grantów Norweskich (Norweski Mechanizm Finansowy na lata 2014-2021). Kobiety posiadające firmę lub nią zarządzające mogą otrzymać do 200 tysięcy euro na opracowanie albo opracowanie i wdrożenie technologii, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, w tym w obszarze wód morskich i śródlądowych, lub poprawiają jakość życia, zwłaszcza osób starszych.

Usługi mentorskie świadczone beneficjentkom Schematu przez mentorów są w 100% finansowane z grantu, tzn. nie jest wymagany wkład własny na pokrycie kosztów zatrudnienia mentora (w przypadku pozostałych kosztów kwalifikowanych w projektach grantowych jest to do maksimum 85%). Ponadto, jeśli wnioskodawczyni wybierze mentora z Norwegii, jej wniosek o grant może zyskać dodatkowe punkty w konkursie grantowym jako wniosek partnerski. Uwaga – rozmowy z mentorami norweskimi będą odbywać się w języku angielskim.

Rejestracja i pytania

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na dole strony.

Dodatkowych informacji o wydarzeniu  może udzielić p. Sylwia Banaszkiewicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 432 82 97. Informację o dokładnej lokalizacji wydarzenia, jak również listę rekomendowanych mentorów przekażemy osobom zarejestrowanym wkrótce.

Na pytania dotyczące Schematu Małych Grantów dla przedsiębiorczych kobiet odpowiadają eksperci PARP w każdy poniedziałek i środę w godz. 13:00-15:00, tel. 22 432 71 90.

Źródło: https://www.parp.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx