Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biznesowa konferencja dla młodych w Gdańsku. Inspirujące wykłady, warsztaty i dyskusje

W sobotę, 25 stycznia 2020 roku w Gdańsku odbędzie się po raz pierwszy European Congress of Youth in Business, czyli spotkanie młodych biznesmenów, liderów i osób świadomie planujących swoja karierę zawodową. Głównym tematem będzie edukacja biznesowa i sposoby na rozwijanie własnych inicjatyw oraz przedsiębiorstw. Udział w kongresie jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja – zostały ostatnie wolne miejsca.
 
https://pomorskie.eu/documents/39036/2748029/Program+kongresu/de50a18f-ca6a-44d9-8a4b-e6c3e4b835a5?t=1579519813077

Jak wykorzystać wszystkie możliwości?

European Congress of Youth in Business to spotkanie przede wszystkim dla uczniów i studentów zainteresowanych tematyką biznesu, edukacji i rozwoju. Uczestnicy od inspirujących prelegentów dowiedzą się, jakie umiejętności przydają się w budowaniu kariery, na co zwracać uwagę i co rozwijać, by osiągnąć sukces. Do wyboru są m.in. warsztaty z wystąpień publicznych i przywództwa. Ważnym elementem kongresu jest też networking, czyli nawiązywanie nowych znajomości i budowanie sieci kontaktów.

Wśród gości jest m.in. Emil Bender Lasen, który jest współzałożycielem Project Access, czyli organizacji non profit, która bezpłatnie pomaga uczniom szkół średnich w 20 państwach na świecie dostać się na topowe uczelnie, jak Oxford, Cambridge, Stanford czy Harvard. Kongres w Gdańsku to także okazja, by spotkać finalistów prestiżowego konkursu ,,Forbes 25 under 25", organizowanego przez McKinsey & Company.

Szczegółowy program oraz zapisy w wydarzeniu na Facebooku.

1st European Congress of Youth in Business

  • 25 stycznia 2020 r., sobota, godz. 9.00-17.35
  • Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
  • ul. Lęborska 3B
  • Gdańsk
  • wstęp – wolny

Źródło: https://pomorskie.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx