Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3. edycja Europejskiego Forum Rolniczego - 20-21 marca 2020 r.

Rejestracja na 3. edycję Europejskiego Forum Rolniczego, które odbędzie się w dniach 20-21 marca 2020 roku w Jasionce k. Rzeszowa, rozpocznie się 20 stycznia i będzie prowadzona do 16 marca 2020. Darmowa rejestracja będzie prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną przez stronę internetową www.forum-jasionka.pl. Liczba uczestników Forum jest ograniczona. O udziale w wydarzeniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Europejskie Forum Rolnicze to dwa dni dyskusji i spotkań z udziałem przedstawicieli polskiej oraz międzynarodowej polityki. To znakomita okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Druga edycja Forum, która odbyła się w marcu 2019 r., zgromadziła blisko 3000 uczestników – rolników, doradców rolnych, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych z całej Europy.

Zobacz agendę

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

 
        
 

 
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx