Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy kurs w Akademii PARP - „Umiejętności kierownicze”

Od 5 listopada br. w Akademii PARP dostępny jest nowy kurs pt. "Umiejętności kierownicze", który odpowiada na pytanie, jakie cechy powinien mieć dobry lider.

Dobry kierownik dba, aby praca została sprawnie wykonana i nagrodzona, ale powinien on być również liderem, który inspiruje innych do większego zaangażowania w osiąganie jak najlepszych wyników. Nowoczesny lider posiada umiejętności, które pozwalają sprawnie zarządzać pracownikami i aktywnie przyczyniać się do wzrostu organizacji, w której pracuje. W szkoleniu przedstawiono krok po kroku jakie są zadania kierownika, jakie role powinien przyjmować i jakie umiejętności powinien posiadać, aby skutecznie realizować postawione przed nim cele wykorzystując do tego podległy zespół:

  • Jakie czynności i kompetencje menadżera wspierają efektywność komórki, którą zarządza.
  • Jakie działania podjąć w stosunku do pracowników o określonym poziomie dojrzałości.
  • Czym jest zarządzanie przez cele.
  • Jak monitorować wykonanie zdelegowanego zadania.

Więcej informacji: https://bit.ly/36NHvX5

Na internetowym portalu edukacyjnym PARP znajduje się obecnie 15 bezpłatnych kursów dla MŚP z obszaru finansów, prawa, marketingu i zarządzania.

Więcej informacji: www.akademia.parp.gov.pl

Źródło: https://zrp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx