Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w najważniejszych w Europie targach branży spożywczej

W dniach 15-17 marca 2020 r. odbędą się międzynarodowe targi spożywcze TAVOLA w miejscowości Kortrijk, w Belgii. Wzorem lat ubiegłych, w kolejnej edycji wydarzenia weźmie udział Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Rekrutacja trwa do 29 listopada 2019 r.

Targi TAVOLA należą do najważniejszych w Europie targów branży spożywczej, które stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży spożywczej. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

Zainteresowane udziałem w targach podmioty z województw Polski Wschodniej, będą mogły skorzystać z zakupionej powierzchni wystawienniczej w formie wspólnego stoiska oraz z programu oferowanego uczestnikom targów. W gestii uczestników pozostają koszty dojazdu, dostawy i odbioru produktów z Targów, a także wyżywienia i zakwaterowania.

Zapraszamy do składania załączonego formularza zgłoszeniowego, który należy wysłać do 29 listopada 2019 r. do godziny 15:00 do sekretariatu Domu Polski Wschodniej w Brukseli na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowych informacji udzielają: Joanna Natwora, Dom Polski Wschodniej w Brukseli, telefon +32 2 738 02 20 oraz Ryszard Białacki, Kierownik Oddziału ds. Promocji Gospodarczej Regionu, telefon 41 365 81 92.

karta zgłoszeniowa TAVOLA 2020

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx