Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kodeks Postępowania Administracyjnego – aktualne problemy. Bezpłatne szkolenie dla pracowników JST

W działaniach pracowników jednostek samorządu terytorialnego niezwykle istotna jest dobra znajomość najbardziej aktualnych i ważkich problemów postępowania administracyjnego. Mając to na uwadze, Związek Powiatów Polskich wraz ze Starostwami Powiatowymi - Gospodarzami zapraszają na bezpłatne szkolenia dedykowane właśnie pracownikom JST.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję dowiedzieć się od eksperta ZPP jakie są najistotniejsze zmiany i nowości w procedurze administracyjnej, a także w jaki sposób w praktyce zastosować przepisu Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Najbliższe warsztaty odbędą się w dwóch miejscowościach w następujących terminach:

  •      13 listopada 2019 roku w Żywcu – w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu, ul. Krasińskiego 13
  •      14 listopada 2019 roku w Miechowie – w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miechowie ul. Racławicka 12

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a udział w nim mogą wziąć jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są członkami Związku Powiatów Polskich.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane muszą wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://zpp.pl/szkolenia

Zgłoszenia można przesyłać do 8 listopada.

Załączniki

Źródło: https://www.zpp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx