Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

"Wyzwania środowiskowe w rolnictwie" - zaproszenie na konferencję w Warszawie

 

W dniach 6 i 7 listopada 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, ulica Komitetu Obrony Robotników 24, odbędzie się międzynarodowa konferencja „Wyzwania środowiskowe w rolnictwie”, której organizatorem jest Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu. Projekt realizowany jest w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem wydarzenia jest przekazanie wiedzy i informacji na temat wyzwań wynikających z Wspólnej Polityki Rolnej dotyczących wprowadzanych Dyrektyw środowiskowych: Programu azotanowego, Dyrektywy NEC i BAT oraz zapobiegania emisji fosforu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników, pracowników administracji rządowej, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać/rejestrować do dnia 28 października 2019r. pod adresem: https://konferencja.cdr.gov.pl/

Osoby odpowiedzialne merytorycznie:

1. Mateusz Sękowski, tel. 48 365 69 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
2. Justyna Fila, tel. 48 365 69 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

Program konferencji

Rejestracja elektroniczna

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Najnowsze