Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza Program Mentoringowy EducationUSA!

Marzysz o studiach w USA? Chcesz, aby ktoś bardziej doświadczony poprowadził Cię w procesie ubiegania się o przyjęcie na uczelnię amerykańską? Zgłoś się do programu Ambasady USA i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, w którym profesjonalni doradcy edukacyjni i absolwenci uczelni amerykańskich udzielą Ci porad! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 17 listopada 2019 roku na http://educationusa.pl/program-mentoringowy/.

 

W Programie Mentoringowym EducationUSA profesjonalni doradcy edukacyjni oraz polscy i amerykańscy absolwenci amerykańskich uniwersytetów wspierają radą tych, którzy dopiero przygotowują się do ubiegania się o studia w Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy do zgłaszania się do programu uczniów szkół średnich, którzy planują rozpoczęcie studiów undergraduate w USA jesienią 2021 r.

Aby zgłosić się do programu, należy do 17 listopada 2019 r. wypełnić elektroniczny formularz, który znajduje się tutaj http://educationusa.pl/program-mentoringowy/.

Program Mentoringowy EducationUSA będzie trwał od stycznia 2020 do maja 2021 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE ORGANIZATORA

Źródło: https://pl.usembassy.gov/pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx