Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Weź udział w rekrutacji do Ligi NGOs!

Do 20 października 2019 r. można przesyłać zgłoszenia do pierwszej edycji Programu Liga NGOs.
Liga NGOs to cykl zajęć mających na celu upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Pragniemy w ten sposób rozwijać umiejętności osób aktywnych społecznie, zarządzających bądź aspirujących do zarządzania organizacjami pozarządowymi i samorządami. Zajęcia będą prowadzone przezliderów organizacji trzeciego sektora, specjalistów z dziedziny prawa, marketingu i zarządzania, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność obywatelską.

Otwieramy możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych przez nas Programów:

Liga Junior kierowana jest zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie NGOs, jak i tych bardziej doświadczonych.
Do udziału w nim zapraszamy osoby od 18 do 21 roku życia.
Formularz rekrutacyjny

Liga Akademicka przeznaczona jest dla osób, które mają pierwsze doświadczenia w działalności organizacji pozarządowych i chcą poszerzyć swoje horyzonty.
Do udziału w nim zapraszamy osoby od 22 do 25 roku życia.
Formularz rekrutacyjny

Liga Senior to program dla tych, którzy znają się na rzeczy, ale mają świadomość, że nie w pełni wykorzystują swój potencjał.
Do udziału w nim zapraszamy osoby, które ukończyły 25 lat.
Formularz rekrutacyjny
 
Do wzięcia udziału w rekrutacji nie jest potrzebny status ucznia/studenta ani tytuł naukowy. Zależy nam, by uczestnicy charakteryzowali się zapałem i chęcią działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
Na Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy będą brali udział w wykładach, warsztatach oraz będą realizowali własne projekty. Kolejnymi etapem programu są Projekt Społeczny, w trackie którego uczestnicy będą mieli okazję wykazać się zdobytymi umiejętnościami oraz Summer School. Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.ligangos.pl

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy Państwa do obserwowania profili Ligi NGOs w mediach społecznościowych:
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx