Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję "Innowacyjne rozwiązania technologiczne i organizacyjne w rolnictwie ekologicznym w świetle najnowszych badań naukowych"

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji pn. „Innowacyjne rozwiązania technologiczne i organizacyjne w rolnictwie ekologicznym w świetle najnowszych badań naukowych” organizowanej w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich przez Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu pn. „Rolnictwo ekologiczne – upowszechnianie wiedzy i promocja gospodarowania metodami ekologicznymi”.

Termin konferencji: 27-28.11.2019

Miejsce Konferencji: Hotel Holiday Park ul. Heroldów 1B, 01-991 Warszawa

Udział w Konferencji jest bezpłatny- organizator zapewnia nocleg i wyżywienie.

Celem konferencji jest upowszechnianie wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie ekologicznym wynikających z najnowszych badań prowadzonych przez jednostki badawcze oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy podmiotami pracującymi w sektorze rolnictwa ekologicznego.


Konferencja jest do osób z obszaru całej Polski:

• rolników prowadzących gospodarstwa ekologiczne;

• doradców rolniczych zajmujących się rolnictwem ekologicznym;

• przedstawicieli instytutów, jednostek naukowych lub uczelni prowadzących badania w zakresie rolnictwa ekologicznego co najmniej 5 lat;

• pracowników administracji rządowej;

• jednostek certyfikujących

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać do dnia 15 listopada 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem 48 365 49 70.

Informacje merytoryczne : Barbara Sazońska 48 3656941; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Źródło: https://cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx