Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja informacyjno-szkoleniowa LUBELSKIE 2019

Celem konferencji jest zaktywizowanie do upowszechniania sportu podmiotów prowadzących działalność w zakresie kultury fizycznej na terenie województwa lubelskiego (klubów i stowarzyszeń sportowych), w szczególności w małych miastach i na terenach wiejskich.

Uczestnicy konferencji zapoznają się m.in.:

  • z zasadami dotyczącymi otrzymywania i rozliczania dotacji z programów MSiT,
  • nowymi wzorami ofert, umów i sprawozdań, czyli podstawowymi dokumentami systemu zlecania zadań publicznych po zmianach.

Zostaną im również przekazane informacje o zadaniach publicznych Województwa Lubelskiego przeznaczonych do realizacji w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się  11 października 2019 r. w godz. 10.00 – 15.30 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Artura Grottgera 2 (sala S7).

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji poprzez imienne zgłoszenie swoich przedstawicieli w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 października 2019 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. tel.: (81) 44-16-718
w godz. 7.30 -15.30.

DO POBRANIA

PROGRAM

Źródło: https://www.lubelskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx