Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Zatrudnianie cudzoziemców w firmie - zaproszenie na seminarium

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium, które odbędzie się 10 października 2019 r., w Warszawie, w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58. Początek spotkania o 10:00, a rejestracja będzie otwarta od 9:30.

Podczas seminarium przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z zatrudnianiem cudzoziemców w polskich firmach. Opowiemy jak zrobić to zgodnie z prawem, jakich zasad trzeba przestrzegać w kwestiach umów, pozwoleń, podatków czy ubezpieczeń społecznych. Przedstawimy również skutki nielegalnego zatrudniania pracowników z zagranicy.

Udział w seminarium jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają firmy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników lub ograniczenia liczby przedstawicieli jednej firmy.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Filip Kolmus, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Winnicka-Fijałkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.parp.gov.pl/

Najnowsze