Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatny webinar o wspieraniu przedsiębiorczości

Rozwijanie inicjatyw biznesowych w regionie, sposoby ich promocji oraz przykłady dobrych praktyk wspierania przedsiębiorczości – tego będzie można dowiedzieć się 13 września br. podczas webinaru organizowanego przez Startup Academy.

Dzięki udziałowi w szkoleniu on-line uczestnicy otrzymają szczegółowe odpowiedzi na pytania oraz dowiedzą się m.in. jaką rolę mogą odgrywać samorządy we wspieraniu przedsiębiorstw. Podczas wykładu omówione zostaną najważniejsze inicjatywy samorządowe i rządowe związane z budowaniem przedsiębiorczości w Polsce. Będzie można zapoznać się z przykładami wspieranych projektów firm, a także zidentyfikować cele i korzyści z ich realizacji.

Zapisy - link do strony.

Webinar jest także jednym z elementów promocji XII Edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku odbędzie się w dniach 18-24 listopada.

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx