Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I co z tego, że dorosły?! Zacznij wszystko od nowa – poznaj swoje talenty i zmień pracę. Specjalne warsztaty

Podczas Dni Uczenia się Dorosłych 4 października 2019 r. będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych warsztatów, konsultacji z doradcami zawodowymi i spotkać specjalistów zarządzania czasem. Oferta będzie dostępna dla wszystkich chętnych w Gdańsku i Słupsku.

Dni Uczenia się Dorosłych to ogólnopolska kampania, której celem jest wspieranie osób dorosłych w uczeniu się przez całe życie i pokazanie wynikających z tego korzyści. Partnerem akcji został Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy (szczegóły na dole strony).

Postaw na rozwój bez względu na wiek

Piątek, 4 października 2019 r. będzie świetną okazją, by zastanowić się nad swoją karierą zawodową. W Gdańsku i Słupsku dostępni będą doradcy zawodowi, którzy pomogą odkryć talenty i mocne strony oraz stworzyć plan poszukiwania lub zmiany pracy. Specjaliści podpowiedzą, jak wykorzystać swoje mocne strony w życiu zawodowym i osobistym, a także pracować bardziej efektywnie. Będzie można skonsultować swój biznesplan, zaplanować karierę zawodową na pomorskim rynku pracy i dowiedzieć się, gdzie szukać inspiracji i wsparcia. Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć karierę za granicą, przygotowano specjalny pakiet informacji.

Oferta jest bezpłatna, jednak na poszczególne warsztaty obowiązują zapisy.

Źródło: https://pomorskie.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx