Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nalewki domowe na miodzie – konkurs

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice (organizator) zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Najlepsze produkty tradycyjne z wykorzystaniem miodu – nalewki domowe”.

Konkurs ma na celu poszukiwanie produktów tradycyjnych o charakterystycznych walorach smakowych i estetycznych z wykorzystaniem miodu, identyfikację oryginalnych produktów, promocję dawnych tradycji przyrządzania nalewek, popularyzację wiedzy na temat produkcji nalewek w warunkach domowych.

Produkty oceniane będą w jednej kategorii: nalewki domowe

  • W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie z terenu działania MODR Oddziału Bielice tj. z powiatów: sochaczewskiego, żyrardowskiego, grodziskiego (Grodzisk Mazowiecki), pruszkowskiego oraz warszawskiego zachodniego;
  • Uczestnikiem może być osoba wytwarzająca amatorsko nalewki w warunkach domowych, bez przeznaczenia komercyjnego;
  • Jeden uczestnik konkursu może zgłosić jedną nalewkę;
  • Nalewka w swoim składzie musi zawierać miód.

Produkty wraz z kartą zgłoszeniową  należy dostarczyć do sekretariatu Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice ( Bielice 19; 96-500 Sochaczew) do dnia 26 września 2019 r. do godz. 15:00

Oceni je komisja w dniu 27 września 2019 r., w której skład wejdą przedstawiciele MODR Warszawa, lokalnego browaru - Browar Socho, rolnicy.

 D O  P O B R A N I A

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia do konkursu

Źródło: https://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx