Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

„Boisko bez granic" - 11. edycja turnieju piłki nożnej przeciwko wykluczeniu

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej, Fundacja Dom Pokoju oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zapraszają na  „Boisko bez granic" - 11. edycję turnieju piłki nożnej przeciwko wykluczeniu. W trakcie tegorocznego Europejskiego Dnia Języków chcemy pokazać, że football to wspólny język ponad podziałami i różnicami, sportowa zabawa z ważnym przesłaniem.

https://ec.europa.eu/poland/sites/poland/files/190928_football_tournament.jpg

 „Boisko bez granic" to nowa nazwa wydarzenia – w tym roku gramy nie  „tylko” przeciwko rasizmowi, ale też przeciw wszelkim innym formom wykluczenia! Pod flagą tolerancji i wzajemnego szacunku spędźmy miły dzień na boiskach!

Szczególnie zachęcamy kobiety, aby zebrały koleżanki i zgłosiły swoją drużynę. Jeżeli zechcą, będą mogły zagrać przeciwko drużynom kobiecym.

Warunkiem zgłoszenia drużyny jest jej międzynarodowy skład (co najmniej dwie narodowości)

Turniej odbędzie w Parku Staszica we Wrocławiu 28 września, ale już teraz zachęcamy do zgłaszania drużyn za pomocą formularza. Zgłoszenia przyjmowane są do 1.09.2019.

Regulamin turnieju  „Boisko bez granic" dostępny jest tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Organizatorzy: Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej, Fundacja Dom Pokoju
Partnerzy: TRATWA, Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Źródło: https://ec.europa.eu

Najnowsze