Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na XIV Konferencję BGK dla JST„Finansowanie rozwoju samorządów - potrzeby i możliwości”

Konferencja, odbywająca się 12 i 13 września 2019 r. w Warszawie, to inicjatywa o wieloletniej tradycji oraz jedno z najważniejszych miejsc debaty nad kierunkami rozwoju samorządów, ich rolą w rządowej strategii rozwoju, finansowaniem inwestycji, a zwłaszcza wyzwaniami oraz szansami stojącymi przed JST.

Tegoroczna konferencja ma wyjątkowy charakter ze względu na przypadającą w tym roku 95 rocznicę powstania BGK. Bank, powołany w rodzącej się na nowo Polsce, miał za zadanie wspierać samorządy i przedsiębiorstwa w strategicznych dla przyszłości kraju obszarach i temu zadaniu pozostaje wierny do dzisiaj.


W dynamicznie rozwijającej się Polsce ostatnie lata otwierają przed JST nowe możliwości. Rozwój gospodarczy połączony z troską o rozwój społeczny i terytorialnie zrównoważony to szybka rozbudowa infrastruktury, konieczność wypełnienia luki mieszkaniowej czy zmiany w polityce energetycznej. Aby żadna z szans nie wymknęła się Polsce z rąk, warto zacząć od debaty i wymiany dobrych praktyk. To szansa, aby zdobywać wiedzę od innych i aby dzielić się wiedzą z innymi.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://bgkdlajst.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx