Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza na regionalne spotkania konsultacyjne Strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza na regionalne spotkania konsultacyjne Strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030. Będą one stanowiły forum dyskusji o docelowym kształcie strategii.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach oraz w całym procesie konsultacyjnym, który trwa do 2 lipca br., dzięki czemu mogą mieć Państwo wpływ na kształt dokumentu. Strategia będzie określała m.in. cele, kierunki działań oraz mechanizmy prowadzenia polityki rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa do 2030 r., jak też ukierunkowanie środków finansowych pochodzących z budżetu państwa i funduszy europejskich w nadchodzących latach.

Informacje o założeniach strategii będą prezentowane również w ramach konferencji, seminariów i spotkań poświęconych wybranym tematom z zakresu rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa.

Chcielibyśmy aby strategia była dokumentem o charakterze porozumienia społecznego, odzwierciedlającym zróżnicowanie terytorialne i społeczne potrzeb rozwojowych polskiej wsi. Dlatego w przygotowanie dokumentu chcielibyśmy włączyć jak największe grono praktyków i ekspertów.

Licząc na Państwa zainteresowanie oraz zaangażowanie w proces konsultacji, zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniach.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ REGIONALNYCH:

1 lipca w Bydgoszczy

Dokument "Strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030" został zamieszczony w na portalu internetowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi - przejdź.

Uwagi, wnioski i opinie można składać do 2 lipca 2019 r. wysyłając maila o tytule "Konsultacje SZRWRiR" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx