Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór do 5. edycji akceleratora ARP GamesJeśli masz pomysł na nową grę wideo, aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games i zdobądź wsparcie w rozwoju Twojego projektu. Zweryfikujesz swój pomysł na grę, zdobędziesz branżowy know-how i pozyskasz atrakcyjne dofinansowanie.

Do 16 czerwca br. trwa nabór do programu akceleracyjnego ARP Games dedykowanego kreatywnym zespołom, które tworzą gry i chciałyby spróbować swoich sił w branży gamingowej. Aplikując, zyskasz nawet 100 tys. zł na rozwój Twojego projektu, możliwość znalezienia inwestora oraz skorzystania ze szkoleń, prowadzonych przez najlepszych ekspertów.

Do programu mogą dostać się projekty zarówno na początkowym, jak i późniejszym etapie rozwoju, przeznaczone na dowolną platformę i rozwijane przez zespoły liczące co najmniej dwie osoby. 

W programie czeka Cię trzymiesięczna akceleracja, dzięki której zweryfikujesz swój pomysł oraz jego potencjał rynkowy. W jej ramach otrzymasz: 

  • do 20 tys. zł na rozwój Twojego projektu;
  • dostęp do niezbędnego sprzętu i oprogramowania;
  • szkolenia branżowe;
  • wsparcie prawne, finansowe i marketingowe;
  • opiekę wybranego mentora.

Do fazy inwestycyjnej, podczas której będziesz miał/-a szansę pozyskać inwestora i dofinansowanie pokrywające nawet 100% kosztów produkcji gry, zakwalifikowane zostaną zespoły, które stworzą grywalne demo i zrealizują wyznaczone przed nimi cele podczas fazy akceleracji.

Dowiedz się więcej o programie. Do akceleratora możesz aplikować przez dedykowany formularz zgłoszeniowy.

źródło: https://www.startup.pfr.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx