Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenia stacjonarne w Krakowie pt. Restrukturyzacja małych gospodarstw i Premie dla młodych rolnikówCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 29 maja 2019 roku dwa szkolenia pt. „Restrukturyzacja małych gospodarstw” i „Premie dla młodych rolników” w ramach poddziałania "Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” objętego PROW na lata 2014-2020. Szkolenia odbędą się według załączonego harmonogramu. Chęć zgłoszenia uczestnictwa na poszczególne bądź obywa szkolenia prosimy zadeklarować na karcie zgłoszenia.

Celem szkolenia jest doskonalenie zawodowe doradców, sporządzanie poprawnego wypełniania wniosków oraz biznesplanu na potrzeby programu.            

Koszt minimalny uczestnictwa w jednym szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 10,00 zł brutto od osoby (serwis kawowy).

Opłata minimalna dla pozostałych osób wynosi 35,00 zł brutto (serwis kawowy i dydaktyka).

Dodatkowo dla wszystkich jest możliwość zamówienia obiadu w cenie 25 zł od osoby.

W przypadku uczestnictwa w obydwu szkoleniach koszt dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 20,00 zł brutto od osoby (serwis kawowy) a dla pozostałych osób wynosi 70,00 zł brutto (serwis kawowy i dydaktyka) oraz niezależnie obiad.

Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać na załączonej Karcie zgłoszenia uczestnictwa do dnia 24 maja 2019 r. faxem pod numer 12 424 – 05 – 05 lub e-mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają e-mailem potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego miejsca na szkoleniu, ze względów organizacyjnych prosimy powiadomić CDR O/Kraków, co najmniej na trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Informacje w sprawie rekrutacji:

Grzegorz Dziedzic
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 06, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona merytoryczna:

Rafał Galiak
Samodzielne Stanowisko Ekonomika i Organizacja Produkcji Rolnej Systemy Produkcji Rolnej
tel. 12 424 05 07, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Waldemar Gorajczyk
Stanowisko ds. Rolnictwa Ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych
tel. 12 424 05 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Do pobrania:
- Karta zgłoszenia
- Harmonogram_MR
- Harmonogram_RMG

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx