Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dotacje dla Twojej firmy – PARP zaprasza na spotkania z ekspertami

Masz pomysł na produkt lub usługę, ale brakuje Ci funduszy? Masz startup i szukasz wsparcia w rozwoju? Interesuje Cię trwający konkurs o dofinansowanie, ale masz wątpliwości? A może potrzebujesz szkoleń, które wzmocnią kompetencje Twoje lub Twoich pracowników? Przyjdź na konferencję Prawo do Przedsiębiorczości w Twoim regionie i spotkaj się z naszymi ekspertami.

Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w konferencjach Prawo do Przedsiębiorczości w jednym z 20 miast w Polsce, mogą spotkać się z ekspertami PARP, którzy na miejscu udzielą wszelkich informacji związanych z ofertą dotacji PARP. Odpowiemy na Państwa pytania, skonsultujemy pomysły, wyjaśnimy kwestie związane z wypełnianiem wniosków czy spełnieniem kryteriów konkursów. Podpowiemy w jakich konkursach Wasz projekt może ubiegać się o dotacje.

Zachęcamy do udziału, na konferencję zapiszesz się tu: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl

Źródło: https://www.parp.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx