Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XXVI Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie zapraszają na XXVI Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które odbędą się 12 maja 2019 r., w godz. 9.00 - 17.00 na terenie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Głowackiego 2.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości to nie tylko promocja towarów i usług, ale również możliwość wymiany doświadczeń, zasięgania opinii i porad, nawiązywania współpracy oraz upowszechnianie dobrych praktyk.

Na targach przewidziano:

• kiermasze kwiatów, drzew, krzewów owocowych i ozdobnych;

• prezentację maszyn i urządzeń, nawozów, paszy, środków ochrony, materiałów budowlanych itp., oferowanych przez firmy działające na rzecz rolnictwa;

• konsultacje specjalistów w punktach konsultacyjnych MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji;

• prezentacje wyrobów lokalnych pt. „Smaki Powiatu”;

• stoiska z wyrobami rękodzieła ludowego i artystycznego;

• konkursy i występy zespołów artystycznych.

Zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych. Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmowane są w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, 96–500 Sochaczew, tel. 46 862 00 40 oraz w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie - ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew, tel. 46 864 18 30 Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronach internetowych: www.modr.mazowsze.pl; www.powiatsochaczew.pl.

Załączniki: 1. Regulamin z kartą zgłoszenia

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/i

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx