Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej? - seminarium

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium pt.: "Oznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej?" które odbędzie się 9 maja 2019 r., w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73.

Celem seminarium jest omówienie najważniejszych zagadnień związanych z wprowadzaniem na wspólny rynek UE produktów elektrycznych i elektronicznych podlegających dyrektywom tzw. Nowego Podejścia. W jego trakcie przedstawimy praktyczne informacje dotyczące m.in. prawnych wymogów przy dopuszczaniu produktu do obrotu, obowiązków producentów, importerów i dystrybutorów takich produktów, omówiony zostanie sposób przeprowadzania testów, analiz i sporządzania deklaracji. Przedstawione zostaną praktyczne przykłady – case studies - tego, jak należy postępować aby skutecznie i zgodnie z prawem wprowadzić do obrotu produkt elektryczny lub elektroniczny.

Program i rejestracja

Źródło: https://www.parp.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx